02.jpg
Dnes je 27. 07. 2017, meniny má: Božena, zajtra Krištof

Mesiac kníh s pestrou ponukou

Vytlačiť
Kategória: Oznamy
Uverejnené: štvrtok, 02. marec 2017, 11:28
Prečítané: 878x

mesiac knihy

Milí čitatelia, oslávme mesiac kníh, ako sa patrí –  príjemným, oddychovým čítaním, kvalitnou literatúrou a napríklad aj novou „NESBOVKOU“!
Ponúkame vám prehľad top titulov vydavateľstva IKAR v mesiaci knihy.

Knihy si môžete zarezervovať aj v našej predajni KNÍHKUPECTVO INFO v Tisovci. Napr. aj na tel. číslach 047 54 94 553, 0907 366 290. Budú vychádzať v priebehu marca a tak si zabezpečíte, že ich budete mať medzi prvými.

Hneď v úvode potešíme najmä naše čitateľky. Erotická séria Jasindy Wilderovej Alfa, Beta, Omega sa dostala na špičku v rebríčku medzinárodných bestsellerov. Novinka Madam X je opäť vzrušujúcim románom o príťažlivých mužoch a silných ženách. 
V tom istom čase vychádza v edícii Odeon čitateľská lahôdka Hniezdo. Príbeh o dedičstve, ktoré čistí charakter. Spoja súrodenci svoje sily a pustia sa do boja so starými spormi?

Muž menom Ove očaril srdcia mnohých. Nepochybujeme, že obľúbený spisovateľ Fredrik Backman si svojich fanúšikov získa aj novinkou Tu žila Britt-Marie, láskavou knihou o žene, ktorá celý život čakala na jeho skutočný začiatok.

Autor kultovej trilógie Metro Dmitry Glukhovsky postapokalyptické romány zamenil za intímny priestor poviedok. Poviedky o Rusku kriticky zachytávajú situáciu v krajine v duchu hesla Rusko sa rozumom pochopiť nedá.

Buď šťastný. Buď zdravý. Buď oduševnený. Tri hlavné odkazy knihy Mestský mních. Jej autor precestoval celý svet, učil sa od duchovných vodcov a dnes sa snaží odovzdávať starovekú múdrosť Východu obyčajným ľuďom v mestách.

Láska si nevyberá farbu pleti, náboženstvo, ba ani krajinu, v ktorej nás zasiahne. Nový ženský román Parížske slnko od slovenskej autorky Alice Eštokovej hlavnú hrdinku postaví pred osudovú voľbu: Dvaja muži, dva svety. Koho si vyberie?

Jo Nesbø slovenských čitateľov opäť nesklamal. Harry Hole sa vracia! V poradí jedenástu knihu so svojráznym inšpektorom - Smäd prinášame medzi prvými, len deň po vydaní knihy v Nórsku. S novinkou sa navyše môžete zapojiť do detektívnej súťaže a hrať o skvelé ceny.

Pri veľkých menách ostaneme. Megabestseller Dana Browna Da Vinciho kód teraz vychádza v špeciálnej verzii pre mladých s farebnou fotoprílohou. Najväčšia konšpirácia uplynulých dvetisíc rokov sa môže začať!

V roztomilej knihe pre najmenších Do školy sa teším sa budúcim prváčikom prihovára ich kamarát Miro Jaroš. Súčasťou knihy je aj CD.

V edícii Zlatým perom vychádzajú základné diela slovenskej literatúry. Medzi ne určite patrí aj zbierka noviel Ivana Horvátha Človek na ulici. Publikáciu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Mesiac marec zavŕšime makovými úsmevmi!  Spoznajte príbeh maku a 71 skvelých receptov v Makovej knižke.

Toto však nie je všetko. Okrem spomínaných kníh nájdete u nás, v kníhkupectve v Tisovci aj množstvo titulov z iných vydavateľstiev. A čo nemáme, objednáme. V ponuke máme v pestrom zastúpení aj knihy za znížené, akciové ceny. Naozaj si môže vybrať každý.

Užite si príjemné chvíle v spoločnosti kníh.

Tešíme sa na Vás a prajeme nádherný marec s peknou knihou.

Služby mesta Tisovec, s.r.o., KNÍHKUPECTVO INFO a MTIC

 

NPTSPI banner 300x250 01

TITUNA STRANA TISOVECbanner fine

kulturne podujatia banner

kino banner

 

Novinky

Pozvánka MsZ 28 06 2017

Pozvánka MsZ 24 05 2017

Pozvánka MsZ 26 04 2017

Pozvánka MsZ 26 04 2017

Pozvánka MsZ 03 2017

Pozvánka MsZ 03 2017

Pozvanka MsZ 02 2017

Pozvanka MsZ 02 2017

Copyright ©2011 Mestský úrad Tisovec, Námestie Dr. V. Clementisa 1, 980 61 Tisovec, Tel: 047 5603888, Fax: 047 5603838

webmaster: Michal Stejskal; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Publisher LOGIN