14.jpg
Dnes je 27. 06. 2017, meniny má: Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta

Ponuka práce - Calmit, spol. s.r.o.

Vytlačiť
Kategória: Oznamy
Uverejnené: piatok, 19. máj 2017, 09:15
Prečítané: 373x
Obsluha výroby - prevádzkový údržbár

Názov spoločnosti:
  • Calmit

Charakteristika spoločnosti:
  • výroba vápna, vápencových a vápenatých produktov

Miesto práce:
  • Tisovec

Termín nástupu:
  • dohodou, ideálne čo najskôr

Druh pracovného pomeru:
  • trvalý pracovný pomer

Požiadavky na kandidáta:
  • stredné odborné vzdelanie (strojárske zameranie výhodou)

  • znalosť práce s PC

  • všeobecná znalosť strojárskych metód, technológií a postupov

  • prax v obore mechanickej údržby min. 2 roky

  • spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť

  • časová flexibilita

  • ochota a chuť pracovať

  • prax na podobnej pozícii vítaná

Oprávnenia
  • Oprávnenie na obsluhu plynových a tlakových zriadení - výhodou

  • D-G2 delenie materiálu (rezanie a drážkovanie) kyslíkov - výhodou

  • ZE-1 zváranie elektrickým oblúkom obalenou elektródou - výhodou

  • ZM-1 zváranie el. oblúkom taviacim sa drôtom v ochrannej atmosfére CO2 - výhodou

Vodičský preukaz:
  • B výhodou

Stručná náplň práce:
  • obsluha výrobných zariadení

  • odber a analýza vzoriek

  • čistenie výrobných priestorov

  • zabezpečenie zmenovej údržby a opráv strojných zariadení

  • bežné zámočnícke práce na zariadeniach

  • diagnostika a odstraňovanie porúch na strojnom zariadení

  • uskutočňovanie malých, stredných a generálnych opráv

  • práca na základe technickej dokumentácie

Mzda:
  • dohodou

Ponúkame:
  • práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

  • podnikové sociálne výhody

  • DDS

NPTSPI banner 300x250 01

TITUNA STRANA TISOVECbanner fine

kulturne podujatia banner

kino banner

Novinky

Pozvánka MsZ 28 06 2017

Pozvánka MsZ 24 05 2017

Pozvánka MsZ 26 04 2017

Pozvánka MsZ 03 2017

Pozvanka MsZ 02 2017

Copyright ©2011 Mestský úrad Tisovec, Námestie Dr. V. Clementisa 1, 980 61 Tisovec, Tel: 047 5603888, Fax: 047 5603838

webmaster: Michal Stejskal; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Publisher LOGIN